Autofólie proti slunci

Zatmavení skel automobilu přináší řadu výhod, které vás možná hned nenapadnou. Prvotně si totiž většina z nás pořizuje folie do oken aut kvůli zadržení slunečního záření, díky němuž nás slunce během jízdy neoslňuje a nepřehřívá interiér vozu. Autofolie dokážou zadržet až 92 % solární energie a to se zároveň příznivě projevuje na nákladech na provoz klimatizace.

Existuje ovšem řada dalších důvodů, proč si autofolie pořídit. Je to především ochrana interiéru vozu i všech osob v něm před škodlivým UV zářením. Asi si to málokdo uvědomuje, ale UV – A záření se projevuje na soustředění řidiče, ochabnutí reakcí, je jednou z příčin únavy za volantem a obávaného mikrospánku. V létě i v zimě jsme UV – A záření vystaveni, dokonce i ve chvílích, kdy je slunce schované za mraky. Tónování skel automobilu foliemi, které dovedou odrazit až 99 % UV záření, výrazně sníží riziko dopravní nehody v důsledku únavy.

Autofolie na oknech ochrání váš majetek uvnitř vozu tím, že předchází vyšisování potahů, popraskání kůže a dalším změnám materiálu způsobených slunečním svitem a teplem. Chrání také všechny věci uvnitř vozu před zraky kolemjdoucích a eliminují tak riziko vykradení vozidla. Zatmavení skel také zajistí soukromí uvnitř auta, takže vás nikdo z kolemjdoucích nebude obtěžovat nakukováním do vozu. To, co máte odložené na zadních sedadlech, už nezjistí nikdo jiný kromě vás.

Chcete fólii proti slunci na auto?

V naší nabídce naleznete mnoho odstínů a stupňů zatmavení folie. Vyberte  si přímo na prodejně.

Autofólie proti slunci má termo izolační vlastnosti, díky kterým se zabraňuje přehřívání interiéru během léta a únikům tepla v zimě.

Folie vyniká nejen vysokou mírou odražení sluneční energie a UV záření, kterého odrazí až 99 procent, ale také dlouhou životností, na kterou nabízíme záruku v délce 12 let.

Ještě jedním způsobem chrání autofolie vaše auto, a to před poškrábáním okenních skel a v případě jejich rozbití i před vysypáním skla a současně před možným úrazem.

Automobil opatřený protislunečními foliemi zajišťuje řidiči i všem spolucestujícím příjemný tepelný komfort, chrání jejich zdraví a bezpečnost. To oceníte při každé jízdě, nejen při dlouhých cestách.

Autofólie proti slunci mají všechny potřebné atesty

Takže se na STK nesetkáte s žádnými potížemi a vaše auto bude mít tak zákonně schválené fólie na oknech.

Pokud si nejste jisti, jaký typ fólie a stupeň zatmavení zvolit, s důvěrou se na nás obraťte. Poradíme vám se všemi aspekty výběru a umístění zatemňovací fólie na váš automobil, tak abyste dosáhli maximálního komfortu při dodržení všech zákonných norem platných na území ČR.

Proč použít autofólie proti slunci

  • neoslňuje a nepřehřívá interiér vozu
  • dovedou odrazit až 99 % UV záření
  • předchází vyšisování potahů
  • eliminují riziko vykradení vozidla
  • zajistí soukromí uvnitř auta

 

Po shrnutí všech těchto výhod a vlastností fólií proti slunci je jasné, že se jedná o podstatné vylepšení vašeho každodenního čtyřkolového společníka.

O správnou aplikaci fólie na sklo Vašeho automobilu se postará tým našich odborně vyškolených pracovníků. Pokud se tedy rozhodnete pro pořízení fólie proti slunci, využijte naše služby a neváhejte nás kontaktovat.

Často kladené otázky

Jak moc mohou být skla zatmavená, aby na auto prošlo atestem?

Podle zákona na přední a boční skla musí mít 70% propustnost světla. Zadní okna jsou bez omezení.

Co s vozidlem, které má fólie už od výroby?

To není fólie ale barva skla. A to nevadí.

Jak dlouho trvá polep auta?

Tónování skel u nás trvá přibližně 1-1,5h.

Tónujete přední i zadní světla?

Ne. Tónujeme pouze autoskla.

Musím se k vám objednat nebo můžu rovnou přijet?

Stačí zavolat na 776514778 a vybrat nejbližší volný termín.

Je možné platit kartou?

Platba je možná pouze v hotovosti.

Jak je to s Atesty, nebude problém při STK?

Naše tónování projde atestem a osvědčením na STK

Je potřeba auto umyt před polepením?

Stačí, když auto bude čisté, abychom s ním mohli bez problémů pracovat.

Musím sebou vzít velký technický průkaz?

 Tónování autoskel nemusí být zapsáno do technického průkazu. Od nás dostanete atesty a osvědčení na STK

Je možné u vás počkat na auto?

Ano, máme čekárnu s připojením na WI-FI.

Ukázky naší práce