Zatmavení skel na autě

Koupili jste si automobil a chcete, aby vám v jako novém stavu vydržel co nejdéle? Investujte do autodoplňků, které vám pomůžou udržet vůz co nejdéle v takovém stavu, v jakém jste si ho přivezli domů. Je však pravdou, že nejen do autodoplňků v podobě van do kufru nebo lišt na nárazník, se má investovat. Investovat doporučujeme i do zatmavení skel, což s sebou nese celou řadu výhod.

Mnozí lidé kroutí nad zatmavení skel hlavou. Jsou totiž toho názoru, že s touto vychytávkou či tímto “tuningem” nelze projít kontrolou na STK. Zatmavení skel však není nic nezákonného, pokud samozřejmě máte zatmavená skla do stanoveného limitu.

Nemávejte rukou nad touto vychytávkou, jelikož vám může být opravdu nápomocná. Že nevíte, jak? Prozraďme si, jaké má zatmavení skel výhody.

Chcete zatmavení skel na autě?

V naší nabídce naleznete mnoho odstínů a stupňů zatmavení folie. Vyberte  si přímo na prodejně.

Zatmavení skel na autě má skvělé termo izolační vlastnosti, díky čemuž zabraňují přehřívání interiéru během léta a únikům tepla v zimě.

Zatmavení skel vyniká nejen vysokou mírou odražení sluneční energie a UV záření, kterého odrazí až 99 procent, ale také dlouhou životností, na kterou nabízíme záruku v délce 12 let.

Ochrana proti slunci i proti zlodějům

Zatmavení skel s sebou nese celou řadu výhod. První a zásadní výhodou je to, že chrání nejen řidiče, ale také spolujezdce před nebezpečným UV zářením, které je zároveň velice nepříjemné. To však není jediné plus. Další výhodou je například ochrana osobních věcí, které si ponecháte ve vozidle. Přes tmavá skla vozidla nikdo neuvidí, věci, které si v automobilu buď zapomenete, nebo účelově necháte, tak nikdo nepostřehne a nikdo je nebude chtít ukrást.

Navíc dokáže zatmavení skel snížit spotřebu paliva, k níž dochází při provozu klimatizace, jelikož v automobilu udržuje příjemnou teplotu. A kromě toho zamezuje předčasnému vyblednutí interiéru auta, tudíž zlepšuje vzhled.

Fólie na zatmavení skla mají všechny potřebné atesty

Takže se na STK nesetkáte s žádnými potížemi a vaše auto bude mít tak zákonně schválené fólie na oknech.

Pokud si nejste jisti, jaký typ fólie a stupeň zatmavení zvolit, s důvěrou se na nás obraťte. Poradíme vám se všemi aspekty výběru a umístění zatemňovací fólie na váš automobil, tak abyste dosáhli maximálního komfortu při dodržení všech zákonných norem platných na území ČR.

Proč se nepouštět do nalepování zatmavovací fólie doma v garáži

Mnozí lidé díky výše zmíněným výhodám svolí ke koupi zatmavovací fólie, která zatmaví skla vozu. Těm však doporučujeme, aby nalepování fólie svěřili odborníkům. Předejde se tak zbytečným ztraceným nervům, také se předejde škrábancům a zlomům, bublinkám či bílým tečkám. Navíc budete mít jistotu, že se zatmavením skel, na čemž se budou podílet odborníci, projdete určitě na STK. Odborníci přece ví, do jakého limitu se mohou skla zatmavit.

O správnou aplikaci fólie na sklo Vašeho automobilu se postará tým našich odborně vyškolených pracovníků. Pokud se tedy rozhodnete pro pořízení keramické fólie, využijte naše služby a neváhejte nás kontaktovat.

Často kladené otázky

Jak moc mohou být skla zatmavená, aby na auto prošlo atestem?

Podle zákona na přední a boční skla musí mít 70% propustnost světla. Zadní okna jsou bez omezení.

Co s vozidlem, které má fólie už od výroby?

To není fólie ale barva skla. A to nevadí.

Jak dlouho trvá polep auta?

Tónování skel u nás trvá přibližně 1-1,5h.

Tónujete přední i zadní světla?

Ne. Tónujeme pouze autoskla.

Musím se k vám objednat nebo můžu rovnou přijet?

Stačí zavolat na 776514778 a vybrat nejbližší volný termín.

Je možné platit kartou?

Platba je možná pouze v hotovosti.

Jak je to s Atesty, nebude problém při STK?

Naše tónování projde atestem a osvědčením na STK

Je potřeba auto umyt před polepením?

Stačí, když auto bude čisté, abychom s ním mohli bez problémů pracovat.

Musím sebou vzít velký technický průkaz?

 Tónování autoskel nemusí být zapsáno do technického průkazu. Od nás dostanete atesty a osvědčení na STK

Je možné u vás počkat na auto?

Ano, máme čekárnu s připojením na WI-FI.

Ukázky naší práce