Tónování skel Praha

Sníte o vylepšení svého vozu, o zabezpečení své domácnosti proti zloději nebo jen chcete zabránit přímému slunci, které dennodenně pálí do vaší kanceláře?

Všechny tyto požadavky jdou splnit jednoduše a to i ve finanční dostupnosti. Řešení je snadné, zabezpečte své veškeré skleněné plochy pomocí ochranných fólií, abyste se nemuseli nadále stresovat. Ochranné fólie v dnešní době už pořídíme téměř na cokoliv, od mobilních telefonů, přes fólie na budovy či byty až po autofólie.

Předejít se dá téměř všem problémům, které vás jen napadnou. Jestliže vás trápí vandalismus v podobě sprejových omalovánek na místech, kde to nemá co dělat je vhodným řešením antigrafitti fólie, která ochrání sklo před poškrábáním. Privátní fólie je vhodná tam, kde je třeba zajistit soukromí (ordinace, banky, kanceláře), využít ji můžete i jako módní doplněk třeba do vaší koupelny. Neustálé vysoké náklady na topení a klimatizaci jsou peklo, tak proč si to neusnadnit s termoizolační fólií, která zadrží až 60% tepelného záření topných těles a tím sníží tepelné ztráty, ke kterým dochází v zimních měsících. Zabezpečit svůj vůz nebo domácnost proti případným krádežím a nechtěným pohledům okolí můžete pomocí zatmavovací fólie. Silné sluneční záření může vadit především řidičům na dlouhých cestách, ale i při práci v kanceláři. Nejen, že UV záření je škodlivé, ale také má vliv na naši energii, kterou nám při přímém kontaktu ubírá, pro tohle je vhodné zvolit protisluneční fólií, která dopad záření dokáže zmírnit.

Na naší pražské pobočce se rádi postaráme o to, abyste vy i vaše vozidlo byli v bezpečí a přesto vypadalo skvěle. Na tónování autoskel používáme prvotřídní americké fólie INFRASOL, které jsou jedničkou na trhu.

 

Vše doporučujeme vybírat přímo na místě, na naší prodejně, kde můžete nahlédnout do širokého vzorníku a nechat si poradit od našich specialistů, kteří mají v tomto oboru praxi už přes 7 let. Rádi vám pomůžou vybrat fólii přímo na míru, dle vašeho vozidla a požadavků. Předběžnou cenu si můžete zjistit i na našich webových stránkách.

Fólie na okna aut mají všechny potřebné atesty

Takže se na STK nesetkáte s žádnými potížemi a vaše auto bude mít tak zákonně schválené fólie na oknech.

Pokud si nejste jisti, jaký typ fólie a stupeň zatmavení zvolit, s důvěrou se na nás obraťte. Poradíme vám se všemi aspekty výběru a umístění zatemňovací fólie na váš automobil, tak abyste dosáhli maximálního komfortu při dodržení všech zákonných norem platných na území ČR.

Často kladené otázky

Jak moc mohou být skla zatmavená, aby na auto prošlo atestem?

Podle zákona na přední a boční skla musí mít 70% propustnost světla. Zadní okna jsou bez omezení.

Co s vozidlem, které má fólie už od výroby?

To není fólie ale barva skla. A to nevadí.

Jak dlouho trvá polep auta?

Tónování skel u nás trvá přibližně 1-1,5h.

Tónujete přední i zadní světla?

Ne. Tónujeme pouze autoskla.

Musím se k vám objednat nebo můžu rovnou přijet?

Stačí zavolat na 776514778 a vybrat nejbližší volný termín.

Je možné platit kartou?

Platba je možná pouze v hotovosti.

Jak je to s Atesty, nebude problém při STK?

Naše tónování projde atestem a osvědčením na STK

Je potřeba auto umyt před polepením?

Stačí, když auto bude čisté, abychom s ním mohli bez problémů pracovat.

Musím sebou vzít velký technický průkaz?

 Tónování autoskel nemusí být zapsáno do technického průkazu. Od nás dostanete atesty a osvědčení na STK

Je možné u vás počkat na auto?

Ano, máme čekárnu s připojením na WI-FI.

Ukázky naší práce