Fólie na sklo

Jednoduché a přitom finančně dostupné řešení, které lze aplikovat jak na automobil, tak i do domácnosti či kanceláře. Při odchodu z domu už se nemusíte dál stresovat, jestli jste zatáhly závěsy před případnými vandaly, dokonce i vaše vozidlo se může stát díky této maličkosti bezpečnějším a komfortnějším. Přes okenní fólie vám okolí může zkoušet dovnitř nahlížet, jak jen chce, ale neúspěšně, i přesto, že vy je ze vnitř uvidíte stále krásně a čistě.

Vybírat můžete z mnoha typů fólií, od těch, které nejčastěji používáme pro naše vozy (termoizolační, zatmavovací, keramická), až po fólie do domácnosti a kanceláří (privátní, bezpečnostní, antigraffiti).

Pro naše zákazníky jsme vybrali tu nejlepší americkou značku INFRASOL, se kterou pracujeme již několik let a máme na ní záruku až 12 let.

Jak si správně vybrat?

Termoizolační fólie udržuje tepelnou izolaci, která se skvěle hodí přes letní horké dny, kdy chceme zabránit vniku tepla do interiéru a udržet si tím komfortní teplotu uvnitř vozu. V zimní sezóně nám naopak zabrání úniku tepla.

Zatmavovací fólie se nejčastěji používají k zatemnění vnitřního prostoru auta. Udržují tak vaše věci uvnitř vozu v bezpečí před případnými zloději a chrání vás, i vaše spolucestující před škodlivým UV zářením.

Keramické fólie vynikají nejlepší tepelnou izolací, zároveň zachovají přirozené osvětlení interiéru a omezují rosení skel. U těchto fólií nemusíte mít strach, že by vám začali v agresivním prostředí časem korodovat, protože neobsahují žádnou vrstvu kovu, který by tuto reakci mohl spustit.

Fólie na okno dokážou váš vůz vzhledově posunout o stupeň výš a můžete tak předejít nekomfortním záležitostem uvedených v předchozích bodech.

 

Vše doporučujeme vybírat přímo na místě, na naší prodejně, kde můžete nahlédnout do širokého vzorníku a nechat si poradit od našich specialistů, kteří mají v tomto oboru praxi už přes 7 let. Rádi vám pomůžou vybrat fólii přímo na míru, dle vašeho vozidla a požadavků. Předběžnou cenu si můžete zjistit i na našich webových stránkách.

Fólie na okna aut mají všechny potřebné atesty

Takže se na STK nesetkáte s žádnými potížemi a vaše auto bude mít tak zákonně schválené fólie na oknech.

Pokud si nejste jisti, jaký typ fólie a stupeň zatmavení zvolit, s důvěrou se na nás obraťte. Poradíme vám se všemi aspekty výběru a umístění zatemňovací fólie na váš automobil, tak abyste dosáhli maximálního komfortu při dodržení všech zákonných norem platných na území ČR.

Často kladené otázky

Jak moc mohou být skla zatmavená, aby na auto prošlo atestem?

Podle zákona na přední a boční skla musí mít 70% propustnost světla. Zadní okna jsou bez omezení.

Co s vozidlem, které má fólie už od výroby?

To není fólie ale barva skla. A to nevadí.

Jak dlouho trvá polep auta?

Tónování skel u nás trvá přibližně 1-1,5h.

Tónujete přední i zadní světla?

Ne. Tónujeme pouze autoskla.

Musím se k vám objednat nebo můžu rovnou přijet?

Stačí zavolat na 776514778 a vybrat nejbližší volný termín.

Je možné platit kartou?

Platba je možná pouze v hotovosti.

Jak je to s Atesty, nebude problém při STK?

Naše tónování projde atestem a osvědčením na STK

Je potřeba auto umyt před polepením?

Stačí, když auto bude čisté, abychom s ním mohli bez problémů pracovat.

Musím sebou vzít velký technický průkaz?

 Tónování autoskel nemusí být zapsáno do technického průkazu. Od nás dostanete atesty a osvědčení na STK

Je možné u vás počkat na auto?

Ano, máme čekárnu s připojením na WI-FI.

Ukázky naší práce