Tónování skel auta

Vlastníte automobil a slyšeli jste o tónování autoskel, ale nevíte co to je a k čemu je to dobré? Pojďme si to vysvětlit.

Tónovací fólie neslouží pouze jako módní doplněk vašeho vozidla, ale také k ochraně řidiče a jeho posádky před slunečními paprsky a škodlivým UV zářením, které zapříčiňuje oslabení soustředění řidičů na cestách. Finance, které investujete do fólií se vám částečně vrátí zpět tím, že přes letní dny nebudete muset neustále pouštět klimatizaci, přes to budete mít příjemnou teplotu uvnitř vozu a ušetříte na spotřebě paliva. Fólie také slouží jako ochrana před krádeží a bezpečnost při autonehodě.

Pracujeme s vysoce kvalitními foliemi americké výroby, na které nabízíme až 12 let záruku. Instalaci provádíme na počkání do 2 hodin, to vše šetrně a bez demontáže obložení dveří nebo samotných skel. Veškeré naše fólie lepíme tak, aby byly v souladu s atestem na STK prohlídku.

Už dál neváhejte a přijďte navštívit naši pražskou prodejnu, kde se vám bude věnovat tým našich odborně proškolených pracovníků, kteří polepili již přes 4000 aut a mají více jak 7 let praxe v oboru. Poradíme vám a společně vybereme ideální fólií na váš vůz, přičemž nabízíme 3 typy fólií – termoizolační, zatmavovací a keramickou. Předběžnou cenu polepu si můžete spočítat na našich webových stránkách, dle typu vašeho vozidla, fólií a částí, které chcete polepit. Ceny se pohybují od 2000 Kč po 5000 Kč za celý vůz. Pro lepší představu, jak by vaše auto ve finále vypadalo, se můžete podívat na webu, v sekci ukázky, kde máte možnost vybírat z mnoha typů vozidel.

 

Vše doporučujeme vybírat přímo na místě, na naší prodejně, kde můžete nahlédnout do širokého vzorníku a nechat si poradit od našich specialistů, kteří mají v tomto oboru praxi už přes 7 let. Rádi vám pomůžou vybrat fólii přímo na míru, dle vašeho vozidla a požadavků. Předběžnou cenu si můžete zjistit i na našich webových stránkách.

Fólie na okna aut mají všechny potřebné atesty

Takže se na STK nesetkáte s žádnými potížemi a vaše auto bude mít tak zákonně schválené fólie na oknech.

Pokud si nejste jisti, jaký typ fólie a stupeň zatmavení zvolit, s důvěrou se na nás obraťte. Poradíme vám se všemi aspekty výběru a umístění zatemňovací fólie na váš automobil, tak abyste dosáhli maximálního komfortu při dodržení všech zákonných norem platných na území ČR.

Často kladené otázky

Jak moc mohou být skla zatmavená, aby na auto prošlo atestem?

Podle zákona na přední a boční skla musí mít 70% propustnost světla. Zadní okna jsou bez omezení.

Co s vozidlem, které má fólie už od výroby?

To není fólie ale barva skla. A to nevadí.

Jak dlouho trvá polep auta?

Tónování skel u nás trvá přibližně 1-1,5h.

Tónujete přední i zadní světla?

Ne. Tónujeme pouze autoskla.

Musím se k vám objednat nebo můžu rovnou přijet?

Stačí zavolat na 776514778 a vybrat nejbližší volný termín.

Je možné platit kartou?

Platba je možná pouze v hotovosti.

Jak je to s Atesty, nebude problém při STK?

Naše tónování projde atestem a osvědčením na STK

Je potřeba auto umyt před polepením?

Stačí, když auto bude čisté, abychom s ním mohli bez problémů pracovat.

Musím sebou vzít velký technický průkaz?

 Tónování autoskel nemusí být zapsáno do technického průkazu. Od nás dostanete atesty a osvědčení na STK

Je možné u vás počkat na auto?

Ano, máme čekárnu s připojením na WI-FI.

Ukázky naší práce