Okenní fólie

Vlastníte auto, za které byste dali ruku do ohně? Často trávíte dlouhé hodiny na cestách nebo vám vadí neustále ostré sluneční paprsky, které pronikají do vašeho vozu? Pokud je vaše odpověď ano, měli byste začít přemýšlet o okenních fóliích do auta. A co jimi získáte? Získáte bezpečnost, soukromí, ochranu proti vykradení a navíc skvělý design auta. O to vše se vám postaráme na naší pobočce, kde pracujeme s kvalitními značkovými fóliemi INFRASOL, na které můžete získat záruku až 12 let či doživotí.

Hlavní výhodou okenních fólií je snížení teploty interiéru uvnitř vozidla, což ocení řidiči, kteří tráví delší dobu na cestách. Navíc ušetříte i na spotřebě paliva díky menšímu provozu klimatizace. Další výhodou je zvýšení pocitu soukromí, sklo s fólií je odolné i proti úderům, takže už se nemusíte dále obávat z vykradení vozidla. Významnou roli hrají taky při dopravní nehodě, kdy chrání vás i vaše spolucestující před roztříštěným sklem a odletujícími střepy z rozbitého skla.

Všechny fólie, které lepíme, musí být s atestem na každém skle. Do osvědčení na STK prohlídku se píše druh fólie, % zatmavení a údaje o vozidle. Minimální doba, kdy nesmíte stahovat okna, aby fólie pořádně vyschli, jsou alespoň 2 dny.

Řídíme se zákony a tak propustnost vašich skel musí odpovídat nové vyhlášce, přičemž propustnost předních bočních skel nesmí být nižší než 70%, celková propustnost čelního skla nesmí být nižší než 75%, u zadních skel, včetně těch bočních musí mít minimálně 5% světelné propustnosti. Nabízíme různé varianty zatemnění, odpovídající všem platným normám a zákonům na území České Republiky.

 

Vše doporučujeme vybírat přímo na místě, na naší prodejně, kde můžete nahlédnout do širokého vzorníku a nechat si poradit od našich specialistů, kteří mají v tomto oboru praxi už přes 7 let. Rádi vám pomůžou vybrat fólii přímo na míru, dle vašeho vozidla a požadavků. Předběžnou cenu si můžete zjistit i na našich webových stránkách.

Fólie na okna aut mají všechny potřebné atesty

Takže se na STK nesetkáte s žádnými potížemi a vaše auto bude mít tak zákonně schválené fólie na oknech.

Pokud si nejste jisti, jaký typ fólie a stupeň zatmavení zvolit, s důvěrou se na nás obraťte. Poradíme vám se všemi aspekty výběru a umístění zatemňovací fólie na váš automobil, tak abyste dosáhli maximálního komfortu při dodržení všech zákonných norem platných na území ČR.

Často kladené otázky

Jak moc mohou být skla zatmavená, aby na auto prošlo atestem?

Podle zákona na přední a boční skla musí mít 70% propustnost světla. Zadní okna jsou bez omezení.

Co s vozidlem, které má fólie už od výroby?

To není fólie ale barva skla. A to nevadí.

Jak dlouho trvá polep auta?

Tónování skel u nás trvá přibližně 1-1,5h.

Tónujete přední i zadní světla?

Ne. Tónujeme pouze autoskla.

Musím se k vám objednat nebo můžu rovnou přijet?

Stačí zavolat na 776514778 a vybrat nejbližší volný termín.

Je možné platit kartou?

Platba je možná pouze v hotovosti.

Jak je to s Atesty, nebude problém při STK?

Naše tónování projde atestem a osvědčením na STK

Je potřeba auto umyt před polepením?

Stačí, když auto bude čisté, abychom s ním mohli bez problémů pracovat.

Musím sebou vzít velký technický průkaz?

 Tónování autoskel nemusí být zapsáno do technického průkazu. Od nás dostanete atesty a osvědčení na STK

Je možné u vás počkat na auto?

Ano, máme čekárnu s připojením na WI-FI.

Ukázky naší práce