Fólie na okna proti teplu

Neustálé ostré sluneční paprsky jsou nejen škodlivé a nepříjemné, ale taky nás dokážou během řízení pěkně unavit. Únava je jedním z nejhlavnějších důvodů nehod na cestách, příliš velké teplo nás dokáže unavit a tím se dostáváme do mikrospánku, aniž bychom si toho byli vědomi. Tomu všemu můžete jednoduše zabránit fóliemi na okna proti teplu, které jsou na tyto podmínky uzpůsobeny.

Keramická fólie americké značky INFRASOL je bezkonkurenční jedničkou na trhu. Na trhu je pár let, ale její kvalita se každým vývojem zvyšuje a díky svým vlastnostem překonává klasické zatmavovací fólie. K dostání je ve více variantách v závislosti na světelné propustnosti. Nejčastější používané hodnoty propustnosti jsou 10%, 20%, 35% a 70%, stejně jako u zatmavovacích fólií.  Od těch klasických se výrazně liší. Hlavním plusem je jejich skvělá tepelná izolace, která zadržuje tepelnou energii na 90%. Omezuji rosení skel, zachovají přirozené osvětlení interiéru a přitom na autě nejsou téměř vidět. Obávat se nemusíte ani případné koroze, ke které většinou dochází v agresivním prostředí. Keramické fólie neobsahují kovovou vrstvu, proto ke korozi nedochází. Přesně proto jsou čím dál víc žádaným zbožím.

Na výběr máme také termoizolační a zatmavovací okenní fólie, které jsou finančně dostupnější. Pokud stále nevíte, který typ zvolit na váš vůz, můžete si nechat poradit a doporučit od našich proškolených odborníků, kteří se tomu  v praxi věnuji již přes 7 let. Finální cenu si můžete spočítat sami přímo na našich webových stránkách nebo s našimi zaměstnanci na pobočce.

Auto se vám vrátí zpět i s příslušnými atesty a osvědčením na STK prohlídku.

 

Vše doporučujeme vybírat přímo na místě, na naší prodejně, kde můžete nahlédnout do širokého vzorníku a nechat si poradit od našich specialistů, kteří mají v tomto oboru praxi už přes 7 let. Rádi vám pomůžou vybrat fólii přímo na míru, dle vašeho vozidla a požadavků. Předběžnou cenu si můžete zjistit i na našich webových stránkách.

Fólie na okna aut mají všechny potřebné atesty

Takže se na STK nesetkáte s žádnými potížemi a vaše auto bude mít tak zákonně schválené fólie na oknech.

Pokud si nejste jisti, jaký typ fólie a stupeň zatmavení zvolit, s důvěrou se na nás obraťte. Poradíme vám se všemi aspekty výběru a umístění zatemňovací fólie na váš automobil, tak abyste dosáhli maximálního komfortu při dodržení všech zákonných norem platných na území ČR.

Často kladené otázky

Jak moc mohou být skla zatmavená, aby na auto prošlo atestem?

Podle zákona na přední a boční skla musí mít 70% propustnost světla. Zadní okna jsou bez omezení.

Co s vozidlem, které má fólie už od výroby?

To není fólie ale barva skla. A to nevadí.

Jak dlouho trvá polep auta?

Tónování skel u nás trvá přibližně 1-1,5h.

Tónujete přední i zadní světla?

Ne. Tónujeme pouze autoskla.

Musím se k vám objednat nebo můžu rovnou přijet?

Stačí zavolat na 776514778 a vybrat nejbližší volný termín.

Je možné platit kartou?

Platba je možná pouze v hotovosti.

Jak je to s Atesty, nebude problém při STK?

Naše tónování projde atestem a osvědčením na STK

Je potřeba auto umyt před polepením?

Stačí, když auto bude čisté, abychom s ním mohli bez problémů pracovat.

Musím sebou vzít velký technický průkaz?

 Tónování autoskel nemusí být zapsáno do technického průkazu. Od nás dostanete atesty a osvědčení na STK

Je možné u vás počkat na auto?

Ano, máme čekárnu s připojením na WI-FI.

Ukázky naší práce